O firmie

Jesteśmy firmą z długoletnim stażem i doświadczeniem związanym z branżą medyczną. Specjalizujemy się w naprawie aparatury endoskopowej takiej jak, endoskopy giętkie i endoskopowych systemach do diagnostyki i chirurgii małoinwazyjnej. Naszą załogę stanowią doświadczeni specjaliści, którzy naprawą i sprzedażą aparatury endoskopowej zajmują się od 1995 roku. Doświadczenie związane z branżą medyczną zdobywaliśmy na rynku polskim i europejskim.
ofirmie
Obserwując rynek i rozwój medyczny w Polsce stworzyliśmy firmę, która w pełni zaspokoi oczekiwania i potrzeby naszego klienta. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i zawsze staramy się dopasować ofertę do wymagań przez niego stawianych. W skomplikowanych naprawach przesyłamy Państwu materiały w postaci zdjęć, w celu przybliżenia zagadnienia. Nasza usługa obejmuje kompleksowe oraz częściowe naprawy, a także sprzedaż aparatury endoskopowej i narzędzi biopsyjnych. Specjalizujemy się w świadczeniu usług dla gabinetów endoskopowych, weterynaryjnych oraz placówkom służby zdrowia. Oferujemy tani i szybki serwis endoskopów. Naprawiamy niemal wszystkie powszechnie używane endoskopy popularnych producentów.

Jesteśmy konkurencyjni cenowo!

Współpracujemy z klientami na terenie całej Polski, a także z dostawcami krajów Unii Europejskiej i USA, co zapewnia nam zawsze wysoką jakość dostarczonego sprzętu.